Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Галузь знань: 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації»

У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ)

Обираєш майбутню професію?

Здобувай вищу освіту за напрямом:

ЕЛЕКТРОННІ КОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА (172)

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Обираєш майбутню професію?

Здобувай вищу освіту за напрямом:

ЕЛЕКТРОННІ КОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА (172)

Переваги

Випускники спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка є фахівцями в області інноваційних технологій, спрямованих на ефективне впровадження та застосування сучасних й майбутніх безпроводових та медійних технологій у прикладних промислових, медичних, військових та наукових сферах, а також комерційних/некомерційних засобах масової інформації, e-урядуванні, е-медицині та інших сферах людської діяльності. Програми підготовки фахівців направлено на основи інформаційно-комп’ютерних технологій, що охоплюють всі проблеми безпроводових та медійних технологій. Такі як передавання, приймання, обробляння, зберігання, стиснення та відтворення аудіовізуальної та інших типів інформації. Телекомунікації та радіотехніка – це різноманітні системи та мережі передачі інформації, які допомагають людям у всьому світі встановити зв’язок один з одним. Навчання відбувається за всіма ступенями вищої освіти.

Можливості

Ви отримаєте знання з сучасних стандартів і технологій мобільного зв’язку та радіодоступу NR/LTE/UMTS/Wi-Fi/WiMAX, антенних технологій та пристроїв надвисоких частот, систем радіолокації та навігації, систем радіоелектронної боротьби, методів, технологій та програмно-апаратних засобів запису, обробки, стиснення, кодування та передачі звукової, графічної та відеоінформації.

Кар’єрний шлях

Наші випускники вже працюють у державних службах та відповідних органах, бізнес-структурах, IT-компаніях і компаніях операторів, постачальників послуг в сфері телекомунікацій. Наші основні стейкхолдери це: Державне підприємство «Український державний центр радіочастот», Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство цифрової трансформації України, державні структури такі, як Служба безпеки України, Контрозвідка України, Прикордонна служба України та інші; мобільні оператори Lifecell, Vodafone, Київстар; провайдери інтернету Tenet та Воля; структури аеропортів України; телевізійні канали Одеси на України.

Керівник центру експлуатації телекомунікаційної мережі

Адміністратор мереж високошвидкісного доступу до мережі Інтернет
.

Інженер з телекомунікацій

Інженер з планування та оптимізації мереж радіо доступу

Інженер-проектувальник телекомунікаційних систем
.

Фахівець із телекомунікаційної інженерії

VoIP-інженер

Інженер електрозв’язку
.

Розробник програмованих радіоелектронних пристроїв

Деталі вступу на спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка»:

На факультеті Телекомунікацій та радіотехніки здобувати вищу освіту можливо на іноземній мові (англійській) вже с перших курсів навчання у спеціальній групі, що підвищує шанс потрапити на програму Подвійних дипломів та отримати диплом Anhalt University of Applied Sciences . 172 Телекомунікації та радіотехніка входить до переліку МОН України спеціальностей з особливою підтримкою, що свідчить затребуваність наших випускників у галузі зв’язку та щорічне забезпечення місць держзамовлення.

Питання?

Заповніть форму і протягом найближчого робочого дня ми з радістю відповімо на всі ваші питання.

    герб
    Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

    Контакти:

    65029, м. Одеса, вул. Кузнечна 1. ДУІТЗ

    Приймальна комісія, ауд. 108.

    https://suitt.edu.ua/

    TelegramFBinstagraminstagram