Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Галузь знань: 17  «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації»

У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ)

Галузь знань: 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації»

У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ)

Обираєш майбутню професію?

Здобувай вищу освіту за напрямом:

МІКРО- ТА НАНОСИСТЕМНА ТЕХНІКА (176)

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Обираєш майбутню професію? Здобувай вищу освіту за напрямом: МІКРО- ТА НАНОСИСТЕМНА ТЕХНІКА (176)
Переваги

Спеціальність «Мікро- та наносистемна техніка» вивчає електронні пристрої та системи на мікро- та наномасштабах. Основний акцент робиться на проектуванні, розробці, виробництві та випробуванні мікросхем, мікросистем та мікро та наноелектронних компонентів. Мікросхеми — це електронні пристрої, які містять у собі мільйони транзисторів, діодів та інших електронних компонентів на дуже малому просторі. Мікросистеми — це комплексні системи, які об’єднують у собі різні електронні компоненти на одній чіп-платі. Наноелектронні компоненти — це електронні компоненти, розміри яких у порядку менші, ніж у мікросхемах, менші за 100 нанометрів. Важливим напрямком досліджень у мікро- та наноелектроніці є розробка нових матеріалів та структури, які можуть створити більш продуктивні та функціональні електронні компоненти. Серед цих матеріалів можна виділити різновиди напівпровідників. Фахівці з мікро- та наноелектроніки працюють у галузі розробки нових мікроелектронних пристроїв, виробництва та управління виробництвом мікросхем, мікроконтролерів різних типів, а також у дослідженнях з фізики напівпровідників та матеріалознавства. Вони також займаються проектуванням і розробкою нових технологій виробництва мікросхем, мікро та наноелектронних компонентів.

Головна мета підготовки

Об’єктом вивчення мікро- та наноелектроніки є електронні компоненти та системи на мікромасштабах. Ці компоненти та системи включають в себе мікросхеми, мікросистеми, наноелектронні компоненти, нанодроти, квантові точки, відображувальні пристрої та інші компоненти, які широко використовуються в електронних пристроях. 
В мікро- та наноелектроніці вивчають фізичні та хімічні властивості матеріалів, з яких виготовляють електронні компоненти та структуру. У вивченні мікро- та наноелектроніки також велике значення має розробка нових технологій виробництва електронних компонентів та структур, які можуть отримувати більш продуктивні та функціональні електронні прилади. 
Вивчення мікроелектроніки вимагає розуміння зв’язку між електронними компонентами та системами, їх взаємодію з навколишнім середовищем, принципи взаємодії з іншими галузями техніки та науки. Оскільки мікроелектроніка має дуже широке застосування в різних галузях науки та техніки, то її вивчення є важливою складовою багатьох сучасних технічних та наукових напрямків.

Придатність до працевлаштування

Випускники можуть працювати на промислових підприємствах електроенергетичної галузі та галузі з промислового виробництва мікросистемної електроніки і здатні обіймати посади фахівців в службах за фахом, в наукових, проектних та проектно-конструкторських організаціях, установах з виробництва та розробки мікросистемної техніки. Перелік посад відповідає кваліфікатору професій. З такою спеціальністю Ви ніколи не залишитесь без робочого місця!

Можливість продовжити навчання в аспірантурі нашого університету.
Кращі студенти знаходять робочі місця серед нас – викладачів!
Наші випускники знайшли робочі місця на багатьох підприємствах нашого міста та в інших містах України та стали нашими стейкхолдерами
Вони завжди будуть ради поділитися з Вами своїми думками про наш навчальний заклад.

Для вступу на спеціальність 153 «Мікро- та наносистемна техніка» ЗНО з

1) української мови,
2) математики
3) та вибірково з історії України або іноземної мови, біології, географії, фізики чи хімії.

Строки навчання:

На базі повної загальної середньої освіти – 3 роки 10 місяців;

На базі ступеня «Молодший бакалавр» загальної середньої освіти – 1 рік 10 місяців;

На базі ступеня «бакалавр» для отримання другого (магістерського) рівня – 1 рік 4 місяця;

Є право визнання та перезарахування кредитів, отриманих в межах попередньої освіти. Детальніше про це – звертатися в приймальну комісію університету.

Питання?

Заповніть форму і протягом найближчого робочого дня ми з радістю відповімо на всі ваші питання.

    герб
    Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

    Контакти:

    65029, м. Одеса, вул. Кузнечна 1. ДУІТЗ

    Приймальна комісія, ауд. 108.

    www.suitt.edu.ua

    TelegramFBinstagraminstagram