Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Галузь знань: 15 «Автоматизація та приладобудування» 

У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ)

Обираєш майбутню професію?

Здобувай вищу освіту за напрямом:

МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА (152)

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Обираєш майбутню професію?

Здобувай вищу освіту за напрямом:

МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА

Переваги

Спеціальність: 152 – «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» — це усвідомлений вибір для тих, хто хоче стати затребуваним професіоналом найвищого рівня, адже будь яке виробництво, підприємство, що виробляє продукцію, або державна служба, яка пропонує послугу, не обходиться без контролю якості своєї діяльності.

Можливості

В процесі навчання студенти вивчають стандарти з якості, вчаться кількісно оцінювати і аналізувати показники якості, виявляти фальсифікат продукції, аналізувати причини браку та надавати рекомендації для поліпшення якості виробництва. Крім того, студенти отримують навички з розробки та імплементації міждержавних стандартів. Навчання за цією спеціальністю формує у студентів набуття фахових компетенцій спеціаліста з вимірювань, що спрямовані на отримання важливої інформації потрібної якості в галузях метрології, стандартизації, оцінки відповідності і сертифікації різних видів продукції та послуг, що споживає суспільство із використанням сучасних засобів вимірювальної техніки. У сучасній ринковій економіці висока якість продукції визначає конкурентоспроможність підприємства, його життєздатність і сталий розвиток.

Кар’єрний шлях

Випускник цієї спеціальності здатний вирішувати завдання пов’язані з контролем за дотриманням стандартів, норм і правил; захистом прав споживачів, інтересів держави і підприємств; захистом громадян від фальсифікату та неякісної продукції; сприяти запобіганню порушень у сфері технічного регулювання і дотримання виробниками стандартів і нормативних документів; здатний забезпечувати та оцінювати якість продукції та послуг; здатний проводити аналіз та оцінку відповідності стандартам технічної документації і техніки на підставі достовірних результатів вимірювань із застосуванням засобів вимірювальної техніки.

Сфери суспільства для працевлаштування наших випускників:
• митниця (випробувальні лабораторії, відділ класифікації товарів);
• національна поліція (лабораторія судово-медичної експертизи, відділ криміналістики);
• МНС (випробувальні лабораторії, відділ пожежної експертизи);
• департаменти органів державної виконавчої влади (з технічного регулювання в сфері економіки та споживчої політики, захисту прав споживачів, випробувальні лабораторії харчових і нехарчових продуктів, санітарно-епідеміологічні станції, природо-охорона інспекція (екологія), архітектурно-будівельна інспекція, органи з сертифікації та з оцінки відповідності продукції та послуг, інспекція з охорони праці, тощо);
• підприємства всіх видів транспорту (випробувальні лабораторії з вхідного контрою якості матеріалів, відділ головного метролога, відділ контролю з якості технічного обслуговування транспорту, відділ контролю з якості обслуговування пасажирів, відділ технічної документації та надзору за обладнанням, відділ контролю за енергоресурсами, тощо);
• всі підприємства з виробництва промислової та харчової продукції, переробки та зберігання сількогосподарської продукції (елеватори), морські та річкові порти, підприємства генерації електричної енергії, водо- та газопостачання, там де потрібні вимірювання.

Бакалавр-метролог, Інженер-дослідник, Доктор філософії PhD

Підготовка студентів ведеться за трьома освітньо-професійними програмами (ОПП-152):
«ДЕРЖАВНИЙ НАГЛЯД, МЕТРОЛОГІЯ ТА МІЖНАРОДНА СТАНДАРТИЗАЦІЯ» — для 1-го ступеня вищої освіти, кваліфікація — бакалавр з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки, термін навчання 4 роки.
«МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИПРОБУВАНЬ ТА ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ» — для 2-го ступеня вищої освіти, кваліфікація – магістр (інженер-дослідник) з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки, термін навчання 1,5 роки.
«МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА» — для 3-го ступеня вищої освіти, кваліфікація – доктор філософії PhD, термін навчання 2 роки.

Інженер-інспектор з технічного нагляду

Фахівець з технічного політики та регулювання

Фахівець з технічного контролю

Фахівець з випробувань продукції

Інспектор з контролю якості виробництва продукції

Фахівець з метрології та метрологічного забезпечення виробництва

Інженер по стандартизації та сертифікації продукції та послуг

Фахівець з технічної документації

Аудитор з оцінки відповідності продукції та послуг

Інспектор із захисту прав споживачів

Для вступу на спеціальність 053 «Психологія» потрібно здати ЗНО з

1) Українська мова або українська мова та література

2) Математика

3) Фізика або іноземна мова

Питання?

Заповніть форму і протягом найближчого робочого дня ми з радістю відповімо на всі ваші питання.

  герб
  Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

  Контакти:

  65029, м. Одеса, вул. Кузнечна 1. ДУІТЗ

  Приймальна комісія, ауд. 108.

  https://suitt.edu.ua/

  TelegramFBinstagraminstagram