Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Галузь знань: 12 «Інформаційні технології» 

У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ)

Обираєш майбутню професію?

Здобувай вищу освіту за напрямом:

КІБЕРБЕЗПЕКА (125)

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Обираєш майбутню професію?

Здобувай вищу освіту за напрямом:

КІБЕРБЕЗПЕКА (125)

Переваги

Сьогодні в Україні галузь IT швидко і стабільно розвивається. Наші програмісти відомі в усьому світі та отримують високу заробітну платню.

В той же час постають виклики, пов’язані з ростом злочинності в Інтернеті. Попит на експертів з кібербезпеки зростає втричі швидше за інших IT-спеціалістів, а підготовка є пріоритетом держави.

Згідно з новим законодавством, в Європі з 2018 року на підприємстві має бути особа, відповідальна за захист інформації.

Сьогодні ми пропонуємо європейську освіту, перспективне працевлаштування та цікаві проекти протягом навчання!

Можливості

Комерційні компанії та державні установи зберігають важливу інформацію в електронному вигляді. Даний ресурс потребує постійного захисту.

Загроз багато, але також є і можливості для росту, появи нових продуктів, шляхів для бізнесу.

Безумовно у наступному десятиріччі попит на фахівців, які знаються на роботі з Великими Даними, Інтернетом Речей та Доповненою Реальністю зросте. Фундаментальним структурним елементом цих технологій є кібербезпека.

Кар’єрний шлях
Школярі, які зацікавлені IT, мають можливість ознайомитись з проблемами кібербезпеки, відвідавши курси кафедри ІБ та ПД в Одесі, а також дистанційно на сайті onlinesafety.info
Випускник академії отримує фундаментальні системні знання в області захисту інформації та IT, додатково може здавати іспити за міжнародними програмами, проходить практику в кращих компаніях галузі.
Фахівець з кібербезпеки зазвичай має освіту в сфері IT. Він чудово розбирається в обладнанні, програмному забезпеченні та мережевій архітектурі. Вміє запобігати загрозам інформаційної безпеки, виявляючи і усуваючи вразливі місця в комп’ютерних системах організації. Може проектувати системи захисту інформації.
Фахiвець з кiбербезпеки

Зазвичай підпорядковується директору з інформаційних технологій. На роботі виявляє уразливості в системі, відстежує надзвичайні події в мережі, встановлює захисний софт і обладнання, вживає заходів для нейтралізації кіберзагроз.

У досвідченого фахівця з інформаційної безпеки багато шляхів розвитку кар’єри. Набравшись досвіду він може отримати посаду керівника відділу кібербезпеки, або спеціалізуватися на дослідженні нових кіберзагроз чи комп’ютерній криміналістиці.

Менеджер по ризиках

Аналізує ризики для безпеки, які можуть вплинути на ІТ-системи організації. Спільно з керівництвом підприємства організовує модернізацію і підтримку цих систем, щоб забезпечити їх надійність.

Аналітик-криміналіст

Досліджує комп’ютери, смартфони та інші цифрові пристрої, виявляючи на них протизаконну інформацію. Зазвичай працює з поліцією та іншими правоохоронними огранами.

Менеджер по ризиках

Навчає користувачів безпечній роботі з цінною інформацією, що зберігається в електронному вигляді.

Тестувальник безпеки

Перевіряє надійність комп’ютерних мереж, намагаючись обійти їх захист. Виявляє і усуває прогалини в безпеці, які можуть бути використані хакерами.

Слідчий з кіберзлочинів

Спеціалізується на розслідуванні злочинів, скоєних за допомогою ІТ. Виявляє місцезнаходження, мотиви і методи роботи кіберзлочинців. Часто працює з правоохоронними органами та виступає в якості експерта в суді.

Для вступу на спеціальність кібербезпека потрібно здати ЗНО з української мови, математики та вибірково з історії України або іноземної мови, біології, географії, фізики чи хімії.

Підготовка студентів ведеться за програмою, що надає компетенції в таких областях:

1) Безпека і керування ризиками

2) Безпека активів

3) Інженерія безпеки

4) Безпека мереж і комунікацій

5) Керування ідентифікацією й доступом

6) Тестування і оцінки безпеки

7) Операції із забезпечення безпеки

8) Безпека розробки програмного забезпечення

Такий підхід, разом з поглибленим навчанням англійської мови, гарантує глибокі знання й розуміння нових загроз, технологій, інструкцій, стандартів і методів. Наприкінці 4-го курсу є можливість разом з дипломом бакалавра здати іспит CISSP (Сертифікований спеціаліст з безпеки інформаційних систем) і отримати всесвітньо визнаний сертифікат.
Питання?

Заповніть форму і протягом найближчого робочого дня ми з радістю відповімо на всі ваші питання.

  герб
  Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

  Контакти:

  65029, м. Одеса, вул. Кузнечна 1. ДУІТЗ

  Приймальна комісія, ауд. 108.

  www.suitt.edu.ua

  TelegramFBinstagraminstagram