Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Галузь знань: 12 «Інформаційні технології» 

У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ)

Обираєш майбутню професію? Здобувай вищу освіту за напрямом: КІБЕРБЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ (125)

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

Обираєш майбутню професію? Здобувай вищу освіту за напрямом: КІБЕРБЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ (125)
Переваги

Сьогодні в Україні галузь IT швидко і стабільно розвивається. Наші програмісти відомі в усьому світі та отримують високу заробітну платню.

В той же час постають виклики, пов’язані з ростом злочинності в Інтернеті. Попит на експертів з кібербезпеки зростає втричі швидше за інших IT-спеціалістів, а підготовка є пріоритетом держави.

Згідно з новим законодавством, в Європі з 2018 року на підприємстві має бути особа, відповідальна за захист інформації.

Сьогодні ми пропонуємо європейську освіту, перспективне працевлаштування та цікаві проекти протягом навчання!

Навчальний план підготовки адаптований під американську систему підготовки спеціалістів з кібербезпеки: студенти отримують сукупність фахових компетенцій, що дозволяють наприкінці 4 курсу здати іспит та отримати міжнародний сертифікат CISSP (Certified Information Systems Security Professional, Сертифікований спеціаліст з безпеки інформаційних систем). Сертифікат CISSP є глобально визнаним стандартом з кібербезпеки, який надає власнику сертифіката конкуренту перевагу на ринку праці та передбачає всебічну та актуальну сукупність знань в галузі кібербезпеки.

Можливості

Комерційні компанії та державні установи зберігають важливу інформацію в електронному вигляді. Даний ресурс потребує постійного захисту.

Загроз багато, але також є і можливості для росту, появи нових продуктів, шляхів для бізнесу.

Безумовно у наступному десятиріччі попит на фахівців, які знаються на роботі з Великими Даними, Інтернетом Речей та Доповненою Реальністю зросте. Фундаментальним структурним елементом цих технологій є кібербезпека.

Випускник університету отримує фундаментальні системні знання в області захисту інформації та IT, додатково може здавати іспити за міжнародними програмами, проходить практику в кращих компаніях галузі.

Кар’єрний шлях

Фахівець з кібербезпеки є провідним у галузі ІТ. Він чудово розбирається в обладнанні, програмному забезпеченні та мережевій архітектурі. У досвідченого фахівця з кібербезпеки багато шляхів розвитку кар‘єри. На сучасному ринку праці ІТ-спеціалістів попит на спеціалістів з кібербезпеки в декілька разів перевищує попит на розробників ПЗ.

Зазвичай підпорядковується директору з інформаційних технологій. На роботі виявляє уразливості в системі, відстежує надзвичайні події в мережі, встановлює захисний софт і обладнання, вживає заходів для нейтралізації кіберзагроз.

У досвідченого фахівця з інформаційної безпеки багато шляхів розвитку кар’єри. Набравшись досвіду він може отримати посаду керівника відділу кібербезпеки, або спеціалізуватися на дослідженні нових кіберзагроз чи комп’ютерній криміналістиці.

Наші випускники можуть обіймати, зокрема, такі посади:

Менеджер по ризиках

Аналізує ризики для безпеки, які можуть вплинути на ІТ-системи організації. Спільно з керівництвом підприємства організовує модернізацію і підтримку цих систем, щоб забезпечити їх надійність.

Аналітик-криміналіст

Досліджує комп’ютери, смартфони та інші цифрові пристрої, виявляючи на них протизаконну інформацію. Зазвичай працює з поліцією та іншими правоохоронними огранами.

Менеджер по ризиках

Навчає користувачів безпечній роботі з цінною інформацією, що зберігається в електронному вигляді.

Тестувальник безпеки

Перевіряє надійність комп’ютерних мереж, намагаючись обійти їх захист. Виявляє і усуває прогалини в безпеці, які можуть бути використані хакерами.

Слідчий з кіберзлочинів

Спеціалізується на розслідуванні злочинів, скоєних за допомогою ІТ. Виявляє місцезнаходження, мотиви і методи роботи кіберзлочинців. Часто працює з правоохоронними органами та виступає в якості експерта в суді.

Для вступу на спеціальність кібербезпека потрібно :  

Підготовка студентів ведеться за програмою, що надає компетенції в таких областях:

1) Безпека і керування ризиками

2) Безпека активів

3) Інженерія безпеки

4) Безпека мереж і комунікацій

5) Керування ідентифікацією й доступом

6) Тестування і оцінки безпеки

7) Операції із забезпечення безпеки

8) Безпека розробки програмного забезпечення

Питання?

Заповніть форму і протягом найближчого робочого дня ми з радістю відповімо на всі ваші питання.

    герб
    Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку

    Контакти:

    65029, м. Одеса, вул. Кузнечна 1. ДУІТЗ

    Приймальна комісія, ауд. 108.

    www.suitt.edu.ua

    TelegramFBinstagraminstagram