Державний університет інтелектуальних
технологій і зв’язку
Обираєш майбутню професію?
Здобувай вищу освіту за напрямом:
ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА
У навчально-науковому інституті радіо, телебачення та інформаційної безпеки одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова
Переваги
Випускники спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка є фахівцями в області інноваційних технологій, спрямованих на ефективне впровадження та застосування сучасних й майбутніх безпроводових та медійних технологій у прикладних промислових, медичних, військових та наукових сферах, а також комерційних/некомерційних засобах масової інформації, e-урядуванні, е-медицині та інших сферах людської діяльності. Програми підготовки фахівців направлено на основи інформаційно-комп’ютерних технологій, що охоплюють всі проблеми безпроводових та медійних технологій. Такі як передавання, приймання, обробляння, зберігання, стиснення та відтворення аудіовізуальної та інших типів інформації. Телекомунікації та радіотехніка – це різноманітні системи та мережі передачі інформації, які допомагають людям у всьому світі встановити зв’язок один з одним. Навчання відбувається за всіма ступенями вищої освіти.
Можливості
Ви отримаєте знання з сучасних стандартів і технологій мобільного зв’язку та радіодоступу NR/LTE/UMTS/Wi-Fi/WiMAX, антенних технологій та пристроїв надвисоких частот, систем радіолокації та навігації, систем радіоелектронної боротьби, методів, технологій та програмно-апаратних засобів запису, обробки, стиснення, кодування та передачі звукової, графічної та відеоінформації.
Кар’єрний шлях
Наші випускники вже працюють у державних службах та відповідних органах, бізнес-структурах, IT-компаніях і компаніях операторів, постачальників послуг в сфері телекомунікацій. Наші основні стейкхолдери це: Державне підприємство «Український державний центр радіочастот», Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство цифрової трансформації України, державні структури такі, як Служба безпеки України, Контрозвідка України, Прикордонна служба України та інші; мобільні оператори Lifecell, Vodafone, Київстар; провайдери інтернету Tenet та Воля; структури аеропортів України; телевізійні канали Одеси на України.
Керівник центру експлуатації телекомунікаційної мережі
Адміністратор мереж високошвидкісного доступу до мережі Інтернет
Інженер з телекомунікацій
Інженер з планування та оптимізації мереж радіо доступу
Інженер-проектувальник телекомунікаційних систем
Фахівець із телекомунікаційної інженерії
VoIP-інженер
Інженер електрозв’язку
Розробник програмованих радіоелектронних пристроїв
Для вступу на спеціальність Телекомунікації та радіотехніка потрібно здати ЗНО з:
1) Українська мова або українська мова та література
2) Математика
3) Історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
На факультеті Телекомунікацій та радіотехніки здобувати вищу освіту можливо на іноземній мові (англійській) вже с перших курсів навчання у спеціальній групі, що підвищує шанс потрапити на програму Подвійних дипломів та отримати диплом Anhalt University of Applied Sciences . 172 Телекомунікації та радіотехніка входить до переліку МОН України спеціальностей з особливою підтримкою, що свідчить затребуваність наших випускників у галузі зв’язку та щорічне забезпечення місць держзамовлення.
Питання?
Заповніть форму і протягом найближчого робочого дня ми з радістю відповімо на всі ваші питання.